Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

BREMAT C-séria

Pre výrobu a ukladanie ľahčených poterov

C-séria je určená pre automatickú výrobu a ukladanie ľahčených poterov s obsahom penotvornej prísady priamo na realizovanej stavbe.

Pena sa vyrába z penotvornej prísady, vody a vzduchu v špeciálnom generátore peny, ktorý je súčasťou výrobnej linky BREMAT. Súčasne sa vyrába poter podľa zadanej receptúry (cementové mlieko, poter s EPS a pod.). Pena sa do vyrobeného poteru nenútene vmiešava až v dopravných hadiciach. Tým sa garantuje vysoká kvalita vyrobeného ľahčeného poteru.

Linka Bremat obsahuje nielen separátne zásobníky na plnivo, spojivo, vodu a prísady, ale aj všetku technológiu pre navážanie, premiešanie a dopravu namiešanej zmesi.

Výhody:

  • veľkosť zásobníku na spojivo a EPS možno prispôsobiť požiadavkám zákazníkov => vysoká variabilita technológie;
  • úplne autonómna technológia – nezávislá na zdroji elektrickej energie;
  • horizontálny automatický systém výroby – prevádzka bez nutnosti zdvíhania nadstavby => možnosť prevádzky aj bez ťahača; výrobu neobmedzujú výškové obmedzenia stavby (stromy, VN, previsy stavby a i.); možnosť dopĺňania materiálov aj počas výroby; ideálne rozloženie hmotnosti na nadstavbe;
  • pohodlná a intuitívna obsluha vďaka integrovanému systému riadenia (v češtine);
  • štandardná výbava zahŕňa elektrický navijak pre 100 m dopravných hadíc, centrálne mazanie čerpadla, vysokotlakové čistenie, tlačiareň spotrebovaného materiálu, dávkovacie zariadenie pre tekuté prísady, nepremokavá plachta nad zásobníkom plniva a veľa odkladacích plôch.

P 2.45 FE

S 3.17 XL quattro

Riešenia na mieru

Generátor peny

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.