Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O spoločnosti

SCHWING Stetter Ostrava s.r.o.

Spoločnosť SCHWING Stetter Ostrava s.r.o. bola založená v roku 1993 a prevzala činnosť predchádzajúceho československého zastúpenia firiem SCHWING GmbH a Stetter GmbH, ktoré v Ostrave pôsobilo už od roku 1967.

SCHWING Stetter Ostrava s.r.o. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti SCHWING v Herne (SRN), ktorej tradícia siaha až do r. 1934 a zastupuje značky SCHWING, Stetter a BREMAT na území Českej republiky a Slovenska.

Úzko spolupracujeme s mnohými partnerskými spoločnosťami z odboru, napr. THEAM, BHS, TEKA, WAM a LOMAR a mnohými ďalšími.

Zabezpečujeme:

  • technológie na výrobu, prepravu a ukladanie betónových zmesí a maltových zmesí (autočerpadlá, betonárne, domiešavače, dopravné pásy, maltárne, recyklačné linky, silá, špeciálne zariadenia na miešanie, zásobníky a ďalšie)
  • technológie zamerané na oblasť čerpania technologických priemyselných kalov a odpadov s vysokým obsahom sušiny
  • environmentálne technológie riadenej hygienizácie kalov z ČOV metódou SCHWING- BioSet

Ponúkame aj individuálne riešenie!

Výsledkom kombinácie nemeckého know-how, českého inžinieringu a kombinácie lokálnych a zahraničných zdrojov sú aj betonárne Stetter finančne dostupné všetkým investorom. Táto súhra garantuje vysokú variabilitu betonární, prispôsobenú individuálnym požiadavkám investorov a možnostiam zvolenej lokality.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.