Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zadné podpery

Integrované podpery

Pri menších autočerpadlách SCHWING, napr. S20, FBP 21, 24 a 26 je výhodné a úplne postačujúce využiť zadných pevných podpier, ktoré sú integrované v ráme nadstavby. Zadné podpery sú osadené iba vertikálnym výsuvom. Podpery tak nepresahujú obrys vozidla, nezaberajú žiadny priestor, a preto možno stroj rozložiť aj na menej vhodných miestach.

H podpery

Zadné podpery typu H sa vysúvajú na obe strany kolmo k osi vozidla. Puzdrá, do ktorých podpery zachádzajú, sú umiestnené vedľa seba. Ako všetky teleskopické podpery značky SCHWING sú aj podpery typu H určené len pre jednoduchý teleskopický výsuv. Oproti sklopným podperám má systém typu H dve hlavné výhody: bočný výsuv podpier má oveľa menšie požiadavky na voľný priestor => šetrí miesto na stavenisku a uvoľňuje priestor na oboch stranách zadnej časti nadstavby, ktorý možno využiť pre uloženie príslušenstva a hadíc.

Sklopné podpery

Sklopné podpery sa používajú u väčších autočerpadiel SCHWING, kde z konštrukčného hľadiska nemožno využiť podpery typu H. Spravidla sa jedná o veľké autočerpadlá od typu S 38 SX a vyššie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.