Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Přední podpěry

H podpery

Podpery typu „H“ sa vysúvajú doľava a doprava pod uhlom 90° k osi stroja. Puzdrá, do ktorých podpery zachádzajú, sú usporiadané vedľa seba. Ako u všetkých strojov SCHWING sú H-podpery kompaktné s iba 1násobným teleskopickým výsuvom.

Podpery sú použité v typoch: S 20, FBP 21, FBP 24 a FBP 26.

X podpery

Podpery typu „X“ sú používané iba pri modeloch SCHWING S 24 X až S 36 X. Pri menších strojoch podpery zachádzajú celou dĺžkou do diagonálnych puzdier uložených nad sebou. U veľkých čerpadiel s väčšou šírkou podopretia musia byť podpery typu „X“ riešené rozdelením na 2-3 teleskopické časti. Preto aj tu sa SCHWING drží zásady používania iba jednoduchého teleskopického výsuvu. Výsledok: väčšia odolnosť a menšia vôľa pri podopretí autočerpadla.

Podpery sú použité v typoch: S 24 X, S 28 X, S 31 XT a S 36 X.

SX podpery

„SX“ podpery vyvinul a patentoval SCHWING ako riešenie, ktoré eliminuje nevýhody podpier s niekoľkonásobným teleskopickým výsuvom. Podpery SX dokonale využívajú stiesnený priestor nadstavby. Vďaka oblúkovému tvaru si predné podpery zachovajú svoju celistvosť. Podpery zachádzajú do puzdier, ktoré zvyšujú torznú odolnosť rámu nadstavby. Toto riešenie vytvára v strede nadstavby priestor pre využitie piestových čerpacích jednotiek s až 2,5 m dlhým zdvihom! Potenciál zahnutých podpier tkvie tiež vo väčšej variabilite podoprenia stroja (napr. „objatie“ rohu objektu a iných štruktúr na stavbe a pod.).

Podpery sú použité v typoch: S 38 SX, S 42 SX, S 43 SX III, S 46 SX, S 47 SX, S 52 SX, S 55 SX, S 58 SX a S 61 SX.

SXF podpery

„SXF“ podpery vyvinula a patentovala spoločnosť SCHWING. SXF podpery nachádzajú uplatnenie u autočerpadiel SCHWING s výložníkmi o výškovom dosahu nad 60 m! Namiesto „konvenčných“ delených podpier s niekoľkonásobným teleskopickým výsuvom využíva konštrukcia podpier SXF výhod odolných oblúkových podpier SX, ktoré sú doplnené o sklopný prvok. V porovnaní s viacnásobným teleskopickým výsuvom podpery SXF vykazujú oveľa výraznejšiu stabilitu a zároveň zaručujú väčší pokoj počas čerpania.

Podpery sú použité v typoch: S 65 SXF.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.