Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

DirectDrive

Jedná sa o úplne nový koncept ovládania ramien autočerpadiel. Konvenčný hydraulický valec bol nahradený inovatívnym patentovaným hydraulickým pohonom, ktorý umožňuje doteraz nemysliteľné pracovné konfigurácie výložníka.

Jeden na všetko

R, RZ, ZR alebo Z? DirectDrive spája výhody všetkých systémov skladania výložníkov a zároveň eliminuje ich slabiny. Tým sa stierajú rozdiely medzi jednotlivými systémami skladania výložníkov. Výložník sa tak prirodzene prispôsobuje všetkým situáciám na stavbe a to všetko v čo najkratšej dobe. Poslednú sekciu výložníka možno navyše zložiť z akejkoľvek pracovnej pozície. Výsledok: úspora času => efektívne čerpanie.

Vždy v plnej sile

Pohybom ozubeného prstencového piestu vo vnútornom ozubení generuje hydraulický motor DirectDrive veľmi vysoký krútiaci moment. Tento inovatívny hnací koncept súčasne zaisťuje bezpečnú prevádzku a to prakticky bez opotrebenia.

Excelentná odozva v reálnom čase

Riadiaci blok a hydraulický motor sú u DirectDrive inštalované vedľa seba. Priamym ovládaním hydraulického motora DirectDrive sú pokyny obsluhy okamžite prevedené do pohybu, čo sa pozitívne prejavuje na extrémne presnej a citlivej obsluhe výložníka.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.