Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Prečo BREMAT?

Konkurenčné výhody technológie BREMAT

Horizontálny systém výroby

Plnivo a spojivo sú do miešačky dopravované dopravným pásom a šnekovými dopravníkmi. Počas miešania je BREMAT VŽDY v horizontálnej polohe.

BREMAT pre zahájenie výroby nezdvíhate => praktické výhody:

  • prevádzka aj v budovách a halách, pod mostami a stromami a na malých stavbách;
  • prevádzka bez nutnosti stabilizácie ťahača;
  • plnenie vstupnými materiálmi i počas výroby poteru;
  • parkovanie a prevádzka i na nerovnej komunikácii alebo v sklone.

Plne automatická prevádzka

Dávkovanie, váženie, miešanie plniva, spojiva, vody a prísad a nadväzujúca doprava namiešanej zmesi prebiehajú automaticky bez zásahu obsluhy. Presné dávkovanie a váženie a vyladený výrobný proces garantujú vysokú kvalitu namiešaných zmesí. Vstupné suroviny sú skladované v uzavretých zásobníkoch a nedochádza tak k ich premiešaniu, degradácii či znečisteniu.

V závislosti od druhu vyrábanej zmesi je namiešaná zmes dopravovaná na stavbu buď pneumaticky priamo z miešačky (zavlhnuté potery a zmesi) alebo šnekovým čerpadlom z čerpacieho zásobníka (liate potery a podobné zmesi).

Riaditeľný 3osý náves

Nadstavba BREMAT je obvykle montovaná na 3osý náves s natáčacími nápravami. Prvá náprava je automatická zdvíhacia náprava. Toto aktívne ovládanie garantuje perfektnú manévrovateľnosť na úzkych cestách a malých stavbách.

Náves sa skladá z prvotriednych prvkov renomovaných výrobcov, napr. vzduchové pruženie WABCO, ABS systém, riadenie TRIDEC, nápravy BWP a pneumatiky CONTINENTAL. Pod pomocným rámom návesu je umiestnená rozmerná odkladacia schránka pre náradie, ďalšie vybavenie a hadice. Schránka je vybavená obojstranným plnovýsuvom. Všetko je tak prehľadne uskladnené.

Jednoduché intuitívne ovládanie

Ovládací panel informuje o výrobnej kapacite a množstve spotrebovaného materiálu. K dispozícii sú aj informácie o zásobe materiálu v návese. Obsluha môže pre výrobu poteru využiť predprogramované alebo individuálne receptúry. Štandardne je k dispozícii program na výrobu zmesí na báze EPS. Ak sa miesto drobného kameniva/piesku využije EPS granulát, možno vyrábať i EPS zmesi, ktoré nachádzajú uplatnenie ako vyrovnávacie, plniace či izolačné vrstvy. V ovládaní je k dispozícii i program pre preplach dopravných hadíc vodou vrátane programu pre spriechodnenie dopravných hadíc pri ich upchatí.

Celý výrobný proces možno sledovať na dotykovom displeji. Ovládanie je vybavené diagnostickým systémom, ktorý upozorňuje na prípadné chybové stavy v priebehu výroby. Prípadná porucha zariadenia sa na displeji ohlási vo forme červeného poľa, ktoré zobrazuje zoznam prípadných chybových hlášok. Chybové stavy môžu byť väčšinou odstránené formou telefonickej konzultácie s technickou podporou Bremat.

Menu má 8 rôznych jazykových lokalizácií vrátane češtiny. Bremat možno ovládať i priamo z miesta ukladania poteru za pomoci diaľkového rádiového ovládania a to do vzdialenosti až 200 m.

Vysoká užívateľská prívetivosť

S Brematom máte pri každodennej výrobe poterov vždy všetko k dispozícii – vždy je však nutné zaistiť prívod vody na realizovanej stavbe. Pre uľahčenie práce sú linky Bremat osadené doplňujúcim príslušenstvom.

Sériová výbava zahŕňa rádiové diaľkové ovládanie, vysokotlakové vodné čistenie a množstvo odkladacích priestorov na nadstavbe. Na zadnej časti sa nachádza robustný navijak na dopravné hadice s diaľkovým ovládaním s kapacitou až na 100 m hadíc.

Bremat môže byť osadený i špeciálnymi čerpadlami pre dávkovanie hustých viskóznych prísad alebo zariadením pre dávkovanie niekoľkých tekutých prísad súčasne.

Bremat F-série je štandardne vybavený systémom pre dávkovanie rozptýlenej polypropylénovej výstuže do zavlhnutých poterov, ktorá bráni vzniku trhlín v tvrdnúcom potere. Na želanie je možné dodať i dávkovanie práškových prísad.

Potentiál S-série ďalej rozširuje generátor peny, ktorý umožňuje výrobu liatych zmesí s obsahom penotvornej prísady.

Rýchly a spoľahlivý servis

Bremat kladie veľký dôraz na správne zaškolenie obsluhy, ktoré sa deje priamo na realizovaných zákazkách v priebehu 2 dní.

Mnoho domnelých porúch býva spočiatku spojených s chybnou obsluhou. V prípade problému preto Bremat poskytuje bezprostrednú technickú podporu.

ScreedFleet® garantuje online prepojenie centrály BREMAT s Vaším strojom, ktoré sa využíva pre rýchlu a cielenú identifikáciu a odstránenie prípadných chybových stavov.
Náhradné diely sú k dispozícii v centrálnom sklade v Holandsku a u lokálnych zastúpení. V núdzových prípadoch možno zabezpečiť dodávku dielov do 24 h od objednania.

ScreedFleet®

Pri výrobe poteru sa všetky súvisiace údaje ukladajú v ovládacom systéme. Vďaka GPS modemovému pripojeniu a sofistikovanému flotilovému manažmentu Screedfleet®, integrovaného do webového rozhrania máte vždy a odkiaľkoľvek okamžitý prehľad o prevádzkovanom stroji.

Ak je BREMAT vybavený aktívnym systémom ScreedFleet®, má zákazník k dispozícii bezplatnú technickú podporu technikov BREMAT. Pre pripojenie ku ScreedFleet® môžete použiť PC, mobil alebo tablet.

Certifikovaná kvalita

Plnoautomatické výrobné linky BREMAT spĺňajú všetky dôležité kvalitatívne, bezpečnostné a environmentálne štandardy. Optimalizované návesové podvozky sú osadené osvedčenými konštrukčnými prvkami (WABCO, TRIDEC, BWP a i.) a spolu s dieselagregátom John Deere garantujú vysokú prevádzkovú bezpečnosť a spoľahlivosť liniek BREMAT.

BREMAT je držiteľom rôznych certifikátov, ktoré potvrdzujú vysokú kvalitu a bezpečnosť a zhodu so záväznými predpismi v oblasti BOZP a prevádzky na pozemných komunikáciách. Výsledkom je globálna homologácia návesov BREMAT pre prevádzku vo všetkých krajinách EU, umožňujúca bezproblémovú registráciu v krajine určenia.

S-série: Quattro

Quattro rozširuje spektrum vyrábaných zmesí. Umožňuje výrobu čerpateľných zmesí s obsahom EPS a prevzdušnených mált.

Objemová hmotnosť vyrobených prevzdušnených zmesí sa pohybuje na úrovni 400 – 1.600 kg/m3. Tieto zmesi sú cenovo výhodné a slúžia ako odľahčené vyrovnávacie vrstvy. Množstvo aplikácií je však oveľa širšie a je dané výslednou objemovou hmotnosťou.

Penu zo zmesi vody a penotvornej prísady vyrába generátor peny, ktorý sa zvyčajne inštaluje do priestoru schránky na náradie. K premiešaniu peny a malty dochádza až v statickej miešačke, integrovanej v dopravnom potrubí. Toto riešenie garantuje vysokú kvalitu vyrobenej zmesi. Výroba je úplne automatizovaná.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.