Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tanierové ventily

Tanierové ventily vyvíjané spoločnosťou SCHWING sa používajú na čerpanie jemnozrnných pastovitých kalov kalovými čerpadlami SCHWING. Týmto ventilovým systémom je možné dosiahnuť čerpacieho výkonu až 230 m3/h a tlaku 150 barov. Bezpečným oddelením čerpacieho a sacieho priestoru počas prepínania čerpacích valcov zabraňujú uzatváracie ventily spätnému toku čerpaného materiálu z potrubia do čerpadla. To má pozitívny vplyv na tiché a plynulé čerpanie bez pulzácie.

Talířové ventily se vyznačují také snadnou údržbou, která garantuje nízké náklady na provoz. Talířové ventily mohou být osazeny jednoduchým (1D) nebo zdvojeným výstupem (2D). Zdvojeným výstupem (2D) může kalové čerpadlo diskontinuálně dodávat materiál na dvě různá místa. Jednoduchý výstup (1D) umožňuje kontinuální čerpání materiálu do jednoho místa.

Pro čerpání kalů s hrubými nečistotami a velkými cizorodými částicemi se používá Rock-Schieber.

Tanierové ventily sa vyznačujú tiež ľahkou údržbou, ktorá garantuje nízke náklady na prevádzku. Tanierové ventily môžu byť osadené jednoduchým (1D) alebo zdvojeným výstupom (2D). Zdvojeným výstupom (2D) môže kalové čerpadlo diskontinuálne dodávať materiál na dve rôzne miesta. Jednoduchý výstup (1D) umožňuje kontinuálne čerpanie materiálu do jedného miesta.

Pre čerpanie kalov s hrubými nečistotami a veľkými cudzorodými časticami sa používa Rock-Schieber.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.